Hot Wheels garaaži hoiuruum Kollane

Stock: In Stock
Sale ends in:

95

Meie Hot Wheels mänguautode hoiuriiul ei ole mitte ainult koht mänguasjade hoidmiseks, vaid ka suurepärane võimalus nendega mängimiseks ja teie lapse organiseerimiseks.

Peaaegu kõik poisid vanuses 2-6 aastat armastavad autodega mängida ja tänapäeval on paljudel neist kodus Hot Wheels autod. Lastega autode arv kasvab pidevalt. Vanemad ja vanavanemad ostavad neid, kui nad lähevad oma lapselastele külla. Lapsed hajutavad neid mööda tuba ja kogu maja laiali, panevad neid korvidesse, kust midagi ei leia ja kõik mänguasjad on segamini kuhjaga. Selle tulemusena tuleb vajaliku transpordi leidmiseks kogu arsenal keset ruumi välja valada. Selleks, et korrastada autosid ja õpetada oma last oma mänguasjade eest hoolitsema, peaksite talle andma mänguautode hoidmise. See riiul ei ole mitte ainult sõidukite hoidmise koht, vaid ka suurepärane mängude objekt ja võimalus õpetada teie lapsele korda.

– Tootmises kasutatakse ohutut vineeri. Teised ettevõtted valmistavad selliseid riiuleid sageli plastikust ja muudest ebaturvalistest materjalidest.
– Märgatav kvaliteet. Pinnal ei ole särasid, pragusid, laaste ega muid elemente, mis võivad lapsele haiget teha. Riiul on täiesti sile.
– Elementide ühendamiseks kasutatakse PVA-liimi, samas kui konkurendid võivad kasutada metallklambreid ja ohtlikke komponente sisaldavat liimi.
– Särav disain ja isikupärastamine. Riiul näeb huvitav, stiilne ja väga meeldib kõigile poistele eranditult, sest sellele on kirjutatud tema nimi.
– Lisavarustusena saate tellida riiulihaagise, et suurendada mänguvahendite hoiuruumi.

– Toode paigaldatakse seinale ja ei võta ruumis ruumi.
– Võimsus. Riiul on mõeldud 36 autole, mis võimaldab lastel kogu väikeautode kollektsiooni korrastada ja kenasti välja panna.
– Särav disain. Tänu sellele, et riiulil on veoauto kuju ja vorm, saab sellest mängude ja poiste kujutlusvõime arendamise teema.

Kaal 2000 g
Mõõtmed 670 × 90 × 400 mm

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Home
Shop
Wishlist0

Search For Products

Product has been added to your cart