Stolz asutati 2014. aastal, et pakkuda uut lähenemist tüpograafiale, mitmeotstarbelisele trükkimisele, dekoratsioonile ja kaubamärgiga toodete loomisele. See tähendab, et me pakume laia valikut võimalikke meetodeid ja tehnikaid piltide, teksti, sümbolite ja logode kandmiseks väga erinevatele pindadele.

Meie arsenal sisaldab võimalusi trükkimiseks puidule, metallile, plastikule, klaasile, plaadile, pleksiklaasile, tekstiilile ja muudele materjalidele, sealhulgas kõige ebastandardsematele teie isikupärastatud tellimusele. Erilist tähelepanu pöörame puidutootmisele koos perforeerimise, trükkimise ja lakkimise elementidega. Lisaks sellele valdame fooliumi ja kaasaegse UV-trüki tehnikat ning tegeleme populaarse sublimatsioonimeetodiga, mis võimaldab kujutiste sublimatsiooni tassidele, T-särkidele ja muudele sarnastele pindadele, sealhulgas karikate ja trofeede, isikupärastatud praktiliste elementide – alates kutsest kuni kellani või teie logoga äritoodete – valmistamist.

Töötame Euroopa Liidu klientidega ja võtame vastu nii hulgi- kui ka jaemüügitellimusi. Meie meeskond on valmis realiseerima teie ideid ja pakkuma abi loovate lahenduste otsimisel ning tulevaste toodete disaini ja kujunduse väljatöötamisel. Töötajad tagavad selle Stolz OU laiaulatusliku funktsionaalsuse, omades pikaajalist töökogemust materjalide (eriti puidu) töötlemisel ning rahvusvaheliselt tunnustatud Euroopa kunstitööstuse spetsialiste.

Home
Shop
Wishlist0

Search For Products

Product has been added to your cart