Stolz asutati 2014. aastal, et pakkuda uut lähenemist tüpograafiale, mitmeotstarbelisele trükkimisele, dekoratsioonile ja kaubamärgiga toodete loomisele. See tähendab, et pakume laia valikut võimalikke meetodeid ja tehnikaid piltide, teksti, sümbolite ja logode kandmiseks väga erinevatele pindadele.

Meie arsenal sisaldab võimalusi trükkimiseks puidule, metallile, plastikule, klaasile, plaatidele, pleksiklaasile, tekstiilile ja muudele materjalidele, sealhulgas kõige ebastandardsematele teie isikupärastatud tellimusele. Erilist tähelepanu pöörame puidu tootmisele koos perforeerimise, trükkimise ja lakkimise elementidega. Lisaks sellele valdame foolium- ja kaasaegse UV-trüki tehnikat ning tegeleme populaarse sublimatsioonimeetodiga, mis kujutab kujutisi kruusidel, T-särkidel ja muudel sarnastel pindadel, sealhulgas karikate ja trofeede, isikustatud praktiliste elementide tootmisega: alates kutsest kuni kellani või teie logoga äritoodete valmistamisega.

Töötame Euroopa Liidu klientidega ja võtame vastu nii hulgi- kui ka jaemüügitellimusi. Meie meeskond on valmis realiseerima teie ideid ja pakkuma abi loovate lahenduste otsimisel ning tulevaste toodete disaini ja kujunduse väljatöötamisel. Töötajad tagavad selle laiaulatusliku funktsionaalsuse Stolz OU ulatusliku töökogemusega materjalide (eriti puidu) töötlemisel ja rahvusvahelise Euroopa tunnustusega kunstitööstuse spetsialistid.