fbpx

Eksklusiivsed lahendused igasuguse sisekujunduse jaoks

Kõrge kvaliteediga UV-trükk puit-, metall-,klaas-, akrüül- ja vahtplaatpannool.

METALLPANNOO

Tänu uutele tehnoloogiatele pakub trükikoda STOLZ kõrge kvaliteediga värvitrükki metallil tihedusega 1800 dpi. Värvide mahlakus ja trükikvaliteet loovad tegelikkuse uskumatu illusiooni. Metallist dekoratiivpannoo kaunistab suurepäraselt iga elu- või bürooruumi. Kujutised püsivad pikka aega esialgses kvaliteedis: ei tuhmu, ei pleegi, on pesemis- ja niiskuskindlad ega karda otsest päikesevalgust.
Elu- ja bürooruumide interjööride loomiseks ja dekoreerimiseks. Tänu vastupidavusele ja 100%-lisele värvivarjundite edastamisele on meie pannood väga populaarsed fotograafide ja kunstnike hulgas, näitustel ja galeriides.
Materjal: Alumiinium (Dibond)
Paksus: >3 mm.
Maksimaalsed mõõtmed: : 42х61 cm.
Metallist dekoratiivpannoo

FOTOD JA PILDID PUITPANNOODEL

Pilt puitpannool ‒ see on originaalne, elegantne ja ilus. Puitpannoole võib kanda praktiliselt iga kujutise: foto, kollaaži või illustratsiooni. Puitpannool pilt on suurepärane kingitus igal pidulikul puhul. Tänu nüüdisaegsete trükivärvide kasutamisele on saadud kujutis väga vastupidav ja annab maksimaalse täpsusega edasi kõik värvivarjundid.

Elu- ja bürooruumide interjööride loomiseks ja dekoreerimiseks. Tänu vastupidavusele ja 100%-lisele värvivarjundite edastamisele on meie pannood väga populaarsed fotograafide ja kunstnike hulgas, näitustel ja galeriides.

Materjal: Vineer
Paksus:  3 mm, 6 mm, 12 mm
Maksimaalsed mõõtmed: 40х60 cm

PUITPANNOODEL

AKRÜÜLPANNOO

Akrüülklaasile võib kanda iga kujutise, olgu see foto või illustratsioon. Spetsiaalne tint soodustab erksate ja mahlakate toonide saavutamist, klaasi paksus aga annab kujutisele täiendava sügavuse ja rafineerituse.

Akrüülklaasile trükitud pilt kaunistab iga büroo- või eluruumi sõltumata selle disainist või interjöörist.
Peamised kohad, kus orgaanilist klaasi kasutatakse, on interjöörikujundus ja reklaam. Orgaanilist klaasi kasutatakse valguskastide, siltide valmistamiseks. Erksad kujutised ja kirjad on läbipaistval orgaanilisel klaasil väljendusrikkad ja efektsed. Akrüülklaasi kasutatakse kaubanduskeskuste stendide ja vitriinide kujundamisel. Läikiva pinna ja küllastunud värvide tõttu on niisugused tooted mõnikord kõige silmapaistvamad reklaamtoodete valmistamiseks kasutatavate materjalide seas.

Orgaanilise klaasi peamised eelised on hea valguse läbilaskvus, löögikindlus, väike kaal, vastupidavus keemiliste ainete, keskkonnamõju, niiskuse toime ja mitmesuguste mikroorganismide suhtes, ökoloogilisus ning ka mehhaanilise töötlemise lihtsus.
Materjal: AKRÜÜL
Paksus: 1,5 mm, 3 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm > 150 mm
Maksimaalsed mõõtmed: 40х60 cm
AKRÜÜLPANNOO

VORMISTA TELLIMUS ONLINE-POES

Te võite vormistada tellimuse poes, kasutades tellimislehte või helistades meile telefonil +372 5364 5592.

Meie kliendid

Copyright © 2016. Stolz Trükikoda | Trükk klaasile | Trükk plastikule | Trükk puidule | Trükk metallil | www.stolz.ee | Tel. +372 5363 6067 | [email protected]