fbpx

Eksklusiivsus on tagatud

Visiitkaardid, klubikaardid või kinkekaardid plastist, puidust, klaasist ja metallist.

14 Puiduliiki

14 puiduliiki, 14 värvitooni ja igaühel neist on oma ebatavaline ja kordumatu puidustruktuur. Paksus 0,74 mm, mõõtmed 54х85 mm ‒ niisugune visiitkaart saab iga Teie kliendi või partneri rahakotis või visiitkaardihoidjas aukoha. Puidust kaarte saab kasutada mitte üksnes visiitkaardina, vaid ka kinke- või VIP-kaardina.

Minimaalne tellimus on 100 kaarti. Meie ettevõtte eripära seisneb selles, et me pakume oma klientidele iga kaardi unikaalsust. See tähendab, et minimaalse tellimuse korral on iga kaardiomaniku iga kaart unikaalne.

Materjal: Puidule
Paksus: 0,70 mm.
Mõõtmed: 54х85 mm.
Puiduliigid: Rootsi kask (Swedish Birch)
Puidust visiitkaart

Vastupidav ja usaldusväärne

Visiitkaardid, kinkekaardid, sildid, embleemid, märgid, medalid ja muu toodang metallist. Me pakume katte 7 värvitooni ja kõrge kvaliteediga UV-trükki metallil. Teie ettevõtte logo või töötajate foto metallil on ilus ja vastupidav igasugustes ilmastikutingimustes ja olukordades. Meie värvid on ilmastikukindlad, ei korrodeeru ega kahjustu muude välistingimuste tõttu.

Materjal: Alumiinium
Paksus: 0,48 mm.
Mõõtmed: 54х85 mm.
Värvus: kuldne (Brushed gold), hele kuldne (Light gold), matt hõbedane (Matt silver), hõbedane (Silver), vaskne (Copper)
Visiitkaardid metalille

Fantastiline plast

Meil on mitut tüüpi plastkaarte: valged, mustad, punased, kollased, aga ka läbipaistvad. Kliendi soovil saame pakkuda magnetriba või kiibiga kaarte. Trükk on kas ühel või mõlemal küljel. Trükivõimalused on piiramatud. 

Minimaalne tellimus on 100 kaarti. Meie ettevõtte eripära seisneb selles, et ma pakume oma klientidele iga kaardi unikaalsust. See tähendab, et minimaalse tellimuse korral on iga kaardiomaniku iga kaart unikaalne.

Materjal: Plastil
Paksus: 0,72 mm.
Mõõtmed: 54х85 mm.
Värvus: must, valge, punane, roheline, kollane, läbipaistev
plastic-card-school.jpg

Vormista tellimus online-poes

Te võite vormistada tellimuse poes, kasutades tellimislehte või helistades meile telefonil +372 5363 6067

Copyright © 2016. Stolz Trükikoda | Trükk klaasile | Trükk plastikule | Trükk puidule | Trükk metallil | www.stolz.ee | Tel. +372 5364 5592 | [email protected]