Eksklusiivsus on tagatud

Visiitkaardid, klubikaardid või kinkekaardid plastist, puidust, klaasist ja metallist.

ELEGANTSELT LÄBIPAISTEV...

Meil on hea meel esitleda Teile meie uut toodet ‒ tõelisest klaasist visiitkaardid paksusega 0,96 mm ja mõõtmetega 49х85 mm. Tänu klaasi keemilisele töötlusele võime kindlalt öelda, et see klaas ei purune ega murdu niisama lihtsalt kui tavaline klaas. Trükitakse klaasi tagaküljele, niiviisi jätab Teie ettevõtte logo elegantse ja eksklusiivse mulje. Värvide erksus on garanteeritud!

Sellist tüüpi visiitkaardid pole mõeldud mitte igale kliendile, vaid üksnes valitutele. Täielik luksus!
Visiitkaardid vastavalt Teie soovile.
Materjal: Klaasi
Paksus: 0,96 mm.
Mõõtmed: 49х85 mm.
klaasist visiitkaardid

14 PUIDULIIKI

14 puiduliiki, 14 värvitooni ja igaühel neist on oma ebatavaline ja kordumatu puidustruktuur. Paksus 0,74 mm, mõõtmed 54х85 mm ‒ niisugune visiitkaart saab iga Teie kliendi või partneri rahakotis või visiitkaardihoidjas aukoha. Puidust kaarte saab kasutada mitte üksnes visiitkaardina, vaid ka kinke- või VIP-kaardina.

Minimaalne tellimus on 100 kaarti. Meie ettevõtte eripära seisneb selles, et me pakume oma klientidele iga kaardi unikaalsust. See tähendab, et minimaalse tellimuse korral on iga kaardiomaniku iga kaart unikaalne.

Visiitkaardid, kinkekaardid, liikmekaardid, VIP-kaardid, sildid ‒ Teie soovi kohaselt.

Materjal: Puidule
Paksus: 0,70 mm.
Mõõtmed: 54х85 mm.
Puiduliigid: Rootsi kask (Swedish Birch), India kask (Indian Birch), ceiba, maharukh, kpla, kiri, tugev grevillea (Silky oak), kirss (Cherry), seeder (Red Cedar), mahagon (Mahogany), mustriline vaher (Figured Maple), vaher (Bird's Eye Maple), loorberipuu (Laurel), roosipuu (Rosewood)
Puidust visiitkaart

VASTUPIDAV JA USALDUSVÄÄRNE

Visiitkaardid, kinkekaardid, sildid, embleemid, märgid, medalid ja muu toodang metallist. Me pakume katte 7 värvitooni ja kõrge kvaliteediga UV-trükki metallil. Teie ettevõtte logo või töötajate foto metallil on ilus ja vastupidav igasugustes ilmastikutingimustes ja olukordades. Meie värvid on ilmastikukindlad, ei korrodeeru ega kahjustu muude välistingimuste tõttu.
Visiitkaardid, kinkekaardid, liikmekaardid, VIP-kaardid, sildid, embleemid, medalid, võtmehoidjad, märkimistabelid, kilbid, kaubamärgid ja muu toodang.
Materjal: Alumiinium
Paksus: 0,48 mm.
Mõõtmed: 54х85 mm.
Värvus: kuldne (Brushed gold), hele kuldne (Light gold), matt hõbedane (Matt silver), hõbedane (Silver), vaskne (Copper), must (Black)

* Värvus on üksnes kaardi esiküljel, tagakülg on hõbedane. Üksnes must kaart on musta värvi mõlemalt küljelt.
Visiitkaardid metalille

FANTASTILINE PLAST

Meil on mitut tüüpi plastkaarte: valged, mustad, punased, kollased, aga ka läbipaistvad. Kliendi soovil saame pakkuda magnetriba või kiibiga kaarte. Trükk on kas ühel või mõlemal küljel. Trükivõimalused on piiramatud.

Minimaalne tellimus on 100 kaarti. Meie ettevõtte eripära seisneb selles, et ma pakume oma klientidele iga kaardi unikaalsust. See tähendab, et minimaalse tellimuse korral on iga kaardiomaniku iga kaart unikaalne.

Visiitkaardid, kinkekaardid, liikmekaardid, VIP-kaardid, sildid jne.

Materjal: Plastil
Paksus: 0,72 mm.
Mõõtmed: 54х85 mm.
Värvus: must, valge, punane, roheline, kollane, läbipaistev
plastic-cards-1.jpg

Vormista tellimus online-poes

Te võite vormistada tellimuse poes, kasutades tellimislehte või helistades meile telefonil +372 5363 6067

Meie kliendid

Copyright © 2016. Stolz Trükikoda | Trükk klaasile | Trükk plastikule | Trükk puidule | Trükk metallil | www.stolz.ee | Tel. +372 5363 6067 | info@stolz.ee
Menusite