fbpx

Kõrge kvaliteediga UV-trükk.

Laserlõige ja graveerimine.

Trükkimine metallile

Trükkimine metallile

Meie UV-printer kannab metallile kulumiskindla, kuumakindla, ereda ja täpse kujutise. Tavaliselt kasutatakse metallile trükkimist mitmesuguste reklaamis, sisekujunduses ja tänavakujunduses ning näitusel ja fotogaleriis tarvitatavatel toodetel.
Trükkimine klaasile

Trükkimine klaasile

UV-trükk klaasil on üks parimatest meetoditest luksusliku viimistluse loomiseks igas ruumis, köögis, vannitoas, eluruumides, samuti nüüdisaegsete büroode kabinettides, hotelliruumides, kaubanduskeskustes, näitusekompleksides, kohvikutes ja restoranides.
Trükkimine puidule

Trükkimine puidule

Puidule kantud joonistus, kiri või foto ei tuhmu, on kulumiskindel, peab vastu igapäevasele olmekoormusele ja puhastamisele. UV-trüki oluliseks plussiks puidul on kasutatavate materjalide ja värvide täielik ohutus ja ökoloogilisus.
Trükkimine Plastile

Trükkimine Plastile

Trükkimine PVC-plastile, PET-plastile, polüstüreenile, vahtplaadile, orgaanilisele klaasile ja akrüülile on üks kõige nõutavamatest UV-tehnoloogia kasutusaladest. Plasti kasutatakse laialdaselt reklaamitööstuses tänu kõrgele kulumiskindlusele ja töötlemise lihtsusele.
Muudele materjalidele

Muudele materjalidele

Tänu UV-värvide vastupidavusele pakume kõrge kvaliteediga UV-trükki kõige erinevamatele materjalidele: kivi, nahk, kile, lõuend, plaadid, kartong, vahtplaadid jne. Me viime Teie idee meie tehnoloogiatega ellu!
Trükkimine Plastile

Materjalide laserlõige ja graveerimine

Meie ettevõte teostab mitmesuguste kuni 25 mm paksuste materjalide laserlõiget ja graveerimist nüüdisaegsete lasergraveerimisseadmetega. Materjalide loetelu: akrüül, polüstürool, MDF, vineer, nahk, kangas, klaas ja paljud teised.
Folgeerimine

Folgeerimine

Folgeerimine annab võimaluse kaunistada tooteid, lisades neile värvikust, ühtlust ja varjundit, mida pole võimalik tekitada tavaliste trükiseadmetega. Kõige sagedamini kasutatakse folgeerimist originaalsete visiitkaartide, ümbriste, diplomite, õnnitluskaartide, sertifikaatide, tiitellehtede aga ka muu trükitoodangu puhul.

Instagram @stolz.ee

Käsitööesemeid - shop.stolz.ee

Copyright © 2016. Stolz Trükikoda | Trükk klaasile | Trükk plastikule | Trükk puidule | Trükk metallil | www.stolz.ee | Tel. +372 5364 5592 | [email protected]