Trükkimine metallile

Trükkimine metallile

Meie UV-printer kannab metallile kulumiskindla, kuumakindla, ereda ja täpse kujutise. Tavaliselt kasutatakse metallile trükkimist mitmesuguste reklaamis, sisekujunduses ja tänavakujunduses ning näitusel ja fotogaleriis tarvitatavatel toodetel.

Trükkimine klaasile

UV-trükk klaasil on üks parimatest meetoditest luksusliku viimistluse loomiseks igas ruumis, köögis, vannitoas, eluruumides, samuti nüüdisaegsete büroode kabinettides, hotelliruumides, kaubanduskeskustes, näitusekompleksides, kohvikutes ja restoranides.
Trükkimine klaasile
Trükkimine puidule

Trükkimine puidule

Puidule kantud joonistus, kiri või foto ei tuhmu, on kulumiskindel, peab vastu igapäevasele olmekoormusele ja puhastamisele. UV-trüki oluliseks plussiks puidul on kasutatavate materjalide ja värvide täielik ohutus ja ökoloogilisus.

Trükkimine Plastile

Trükkimine PVC-plastile, PET-plastile, polüstüreenile, vahtplaadile, orgaanilisele klaasile ja akrüülile on üks kõige nõutavamatest UV-tehnoloogia kasutusaladest. Plasti kasutatakse laialdaselt reklaamitööstuses tänu kõrgele kulumiskindlusele ja töötlemise lihtsusele.
Trükkimine Plastile
Muudele materjalidele

Muudele materjalidele

Tänu UV-värvide vastupidavusele pakume kõrge kvaliteediga UV-trükki kõige erinevamatele materjalidele: kivi, nahk, kile, lõuend, plaadid, kartong, vahtplaadid jne. Me viime Teie idee meie tehnoloogiatega ellu!

Meie tooted

Pakume eksklusiivseid plastist, puidust, klaasist ja metallist visiitkaarte, klubikaarte ja kinkekaarte.
Kõrge kvaliteediga UV-trükk puidust, metallist, klaasist ja akrüülist pannool. Peaaegu piiramatud võimalused eksklusiivse interjööri loomiseks.
Foto kristallklaasil kingituseks armsatele ja lähedastele, kolleegidele ja partneritele. Kristalselt elegantne!
Puidust ja metallist plakatid lastele. Ökoloogia värvides ja materjalis.
Elegantsus ja eksklusiivsus igas detailis õhukesele ja painduvale puidulehele trükkimisel. 13 puiduliiki, 13 värvivarjundit ja 13 puidulõhna kogu maailmast.
Jõuluehted klaasist, puidust ja akrüülist teie foto või ettevõtte logoga.
Sildid ja kilbid teie ettevõtte jaoks klaasil, metallil ja akrüülil. Alati kõrge kvaliteet.

E-POOD

joulukuulid.ee

joulukuulid.ee
Klaasist jõulupuuehe Teie pildi või logoga.

picswood.eu

picswood.eu
Suurepärane ja imeline kingitus - pilt puidul

abcposters.eu

abcposters.eu
ABC Posters - Harivad plakatid lastele

woodecrafts.eu

woodecrafts.eu
Unique and natural gifts!

Meie kliendid

Weise & Stolz OU

Kõrge kvaliteediga UV-trükk Praktiliselt kõigile materjalidele maksimaalsete mõõtmetega 42х61 cm ja paksusega kuni 15 cm. Trükkimine metallile, Trükkimine klaasile, Trükkimine puidule, Trükkimine plastile, Trükkimine muudele materjalidele.

+372 5363 6067 | ns@stolz.ee

Peterburi tee 65 | 11415 Tallinn

Copyright © 2016. Stolz Trükikoda | Trükk klaasile | Trükk plastikule | Trükk puidule | Trükk metallil | www.stolz.ee | Tel. +372 5363 6067 | ns@stolz.ee
Menusite